CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
TAK / NIE


ARE YOU 18 YEARS OLD?
YES / NO

Gościszewo

Żeby wcielić w życie nasz pomysł potrzebowaliśmy przychylnego browaru. Poszukiwania zakładu, który przyjąłby kontrakt trwały bardzo długo. Najważniejsze we współpracy jest wzajemnej zrozumienie i wsparcie właścicieli. Po kilku miesiącach poszukiwań trafiliśmy do Panów Stanisława i Chrystiana z browaru Gościszewo i to okazało się punktem przełomowym w historii AleBrowaru.

Od razu udało nam się nawiązać nić porozumienia, w ten sposób nasza inicjatywa zadomowiła się w najstarszym rodzinnym browarze w kraju. Firma została założona w 1991 roku i od początku swej działalności Panowie Czarneccy zasłynęli z wprowadzania do browaru technologii stosowanych dotychczas tylko w piwowarstwie domowym. Jako jedni z pierwszych w kraju zastosowali refermentację w butelce, wprowadzili na rynek piwo niefiltrowane a ich weizen powstaje z użyciem skórki pomarańczy.

W tym rodzinnym zakładzie swoją pasję realizują prawdziwi piwni zapaleńcy, bez których AleBrowar nigdy by nie powstał. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że nasze piwa powstały w zaprzyjaźnionym browarze Gościszewo dzięki wsparciu Stanisława i Chrystiana Czarneckich.

NASZE PIWA

Nasze premierowe style piwa to India Pale Ale, Black India Pale Ale i Witbier. Mamy nadzieję,
że praca włożona w powołanie do życia tych trzech warek opłaciła się i zapamiętacie ich smak na długo!

więcej >