NEWSY

FALLEN GOD OATMEAL PALE ALE

Środa, 15 listopada 2017

Zapraszamy Was wszystkich na premierę naszego nowego piwa Fallen God Oatmeal Pale Ale, która będzie miała miejsce w pierwszych dniach grudnia. Jest to bardzo lekkie i aromatyczne, owsiane ale uwarzone z myślą o ludziach którzy cenią sobie sesyjne piwa z niedużą zawartością alkoholu.


SHAKE THE WORLD VOL. 2

Wtorek, 22 sierpnia 2017

Po pierwszej wersji Shake The World stwierdziliśmy, że to jest to, takie piwo chcieliśmy uwarzyć… No i takie samozadowolenie trwało jakieś trzy dni. Później do głowy przyszła nam myśl, że wszystko da się poprawić, zrobić ciekawiej i lepiej.


EL FRUTO

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Może i jest wrocławskim krasnalem, ale również najlepszym trenerem na świecie. Rzekł kiedyś, El Fruto, jak wygrasz tę walkę to stawiam Ci aromatyczne i owocowe, pociśnięte mango Haze Juicy Double IPA z AleBrowaru. I wygrałem!


FOODPAIRING Z ALEBROWAREM I SZTUCZKĄ

Wtorek, 1 sierpnia 2017

Każdy kto chociaż odrobinę zna AleBrowar wie, że kwesta łączenia jedzenia z piwem wyjątków nas interesuje. Jest to zarazem trudny temat, który wymaga przygotowania ze strony browaru i wyjątkowego partnera kulinarnego. Na całe szczęście na naszej piwnej drodze pojawiła się restauracja Sztuczka i jej chef Jacek Koprowski.


LISTA LOKALI BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI ALEŚWIEŻE

Czwartek, 27 lipca 2017

Przed Wami lista lokali które wezmą udział w akcji AleŚwieże.


SWEET GEEK 2.0

Środa, 26 lipca 2017

W najbliższy weekend zaprezentujemy Wam kolejną wersję naszego breakfast stoutu. Tym razem zamiast czekoladowych płatków Chocapic dodaliśmy cynamonowych Cini Minis. 


ALEŚWIEŻE

Czwartek, 20 lipca 2017

Ale, o co chodzi? Razem z premierą Not So Sacry uruchamiamy specjalną akcję jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do dalszej części.


NOT SO SCARY – PARĘ SŁÓW O SUROWCACH.

Wtorek, 11 lipca 2017

Jak wiecie świat piwa rzemieślniczego ciągle się zmienia, muszą się więc zmieniać także browary warzące takie piwa. Dlatego postanowiliśmy zmodyfikować nasze podejście do przygotowywania receptur i warzenia piwa. Not So Scary jest przykładem tych zmian i zarazem pierwszym piwem z dłuższej serii.


NOT SO SCARY NEW ENGLAND IPA

Wtorek, 11 lipca 2017

Not So Scary New England IPA – Zapomnijcie o Monster High i tej babce, co gnębiła Jasia i Małgosię. Teraz ja będę Was straszył po nocach! Chyba, że wykupicie się szklanką mętnego melono-mango-marakujowego New England IPA z AleBrowaru. A swoje wrzucicie na insta!


SAINT NO MORE CZYLI KRÓTKA HISTORIA ŚWIĄT WEDŁUG ALEBROWARU

Środa, 7 grudnia 2016

W piątek 9 grudnia do sprzedaży trafi Saint No More 2016. Będzie to piąta edycja naszego piwa świątecznego. Z okazji tego jubileuszu zapraszam Was na przegląd wszystkich edycji Saint No More.


CZEKAMY NA TWOJĄ INTERPRETACJĘ!

Czwartek, 22 września 2016

HopHeadki i HopHeadzi zapraszamy was do wspólnej zabawy.


ALEBROWAR GDYNIA JUŻ DZIAŁA!

Środa, 18 maja 2016

Za nami 4. urodziny AleBrowaru i wielkie otwarcie baru w Gdyni. To była znakomita impreza, popatrzcie sami:


URODZINY ALEBROWARU I OTWARCIE BARU W GDYNI!!!

Piątek, 22 kwietnia 2016

Stało się po długich miesiącach wytężonej pracy, 29 kwietnia otwieramy nasz firmowy lokal w Gdyni. Data nie jest przypadkowa, w tym terminie przypadają 4. urodziny AleBrowaru. Będzie więc podwójna okazja do świętowania.


DEGUSTACJA PIERWSZEJ WARKI ROWING JACKA – KWIECIEŃ 2012

Środa, 9 grudnia 2015

Uwaga mamy dla Was materiał o historycznej wartości! Zobaczcie nasze reakcji na degustacje pierwszej warki Rowing Jacka.


100. WARKA ROWING JACKA

Wtorek, 8 grudnia 2015

BANG!!! Stało się, jeszcze przed świętami trafi do Was 100. warka Rowing Jacka. Piwa, które weszło do kanonu i stało się legendą polskiego piwowarstwa rzemieślniczego. Trudno w to uwierzyć ale wypiliście 300 000 litrów Jacka. ŚWIĘTUJEMY!


BALTIC FREAK- PORTER BAŁTYCKI UWARZONY WE WSPÓŁPRACY Z BREWFIST

Poniedziałek, 30 listopada 2015

Potężny porter bałtycki Baltic Freak – owoc naszej kooperacji ze znamienitym włoskim browarem rzemieślniczym BrewFist właśnie jedzie z ziemi włoskiej do Polski. 


Przejdź do góry strony